Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Kategorie

Heuréka - Ověřeno zákazníky


Česká pošta

HNÍZDEČKA PRO MIMINKAJe zde 23 zboží.

HNÍZDEČKA PRO MIMINKA
Pro dobrý začátek - speciální ohrádka hnízdečko pro uklidnění a spánek novorozenců. Vynikající pomocník pro první měsíce života miminka. Hnízdečka si oblíbily maminky již v celé Evropě. Hnízdečko je ideálním místem pro spánek novorozenců a nemluvňat - je menší a přítulnější od postýlek, miminka se v něm cítí bezpečně, jsou klidnější jako u maminky v bříšku. Cílem hnízdečka je omezit novorozenci prostor, aby mohlo dítě postupně přecházet z pozice embrionální do pozice ležící. Pokud dítě spí od narození hned v postýlce, tak není pro něj přirozené otevřený velký prostor v postýlce. Měkké okraje hnízdeček tulí nemluvně, tlumí ostré zvuky a zabezpečuje spokojený spánek.

Hnízdečko může mít široké použití. Je ho možné používat v hlubokém kočárku - díky hrubým a nadýchaným okrajům vytlumí nejenom hluk, ale rovněž zabrání možnému průvanu. Okraje hnízdečka je možné jednoduše regulovat pomocí šňůrek. Velice měkký tlumí otřesy v průběhu procházky s hlubokým kočárkem.

Hnízdečko je možné vložit do postýlky, koše nebo kolébky. Tímto zabezpečí miminku jeho ohraničený prostor. Vysoké okraje hnízda pomáhají rodičům ukládání miminka na bok.

Hnízdečko může v prvních měsících sloužit jako cestovní postýlka. Hnízdečko je zabalené do speciální tašky, díky které se jednoduše přenáší.

Hnízdečko nám taktéž dobře poslouží jako přebalovací podložka na cestách.

Dno je zapnuté na dva suché zipy - díky tomu se usnadňuje praní spodní části hnízdečka.

Doporučujem jako dárek pro novopečenou maminku a její miminko.